Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) chce stworzyć międzynarodowy traktat klimatyczny rzekomo w celu ratowania oceanu.
"Nauka jest jasna: aby zmaksymalizować zdrowie i odporność globalnego oceanu, co najmniej 30% z nich musi być chronione przez sieć "wysoce" i "w pełni" chronionych morskich obszarów chronionych (MPA) do 2030 r." - pisze Światowe Forum Ekonomiczne w artykule.
"Aby osiągnąć ten cel, należy zawrzeć nowy traktat o ochronie i zarządzaniu życiem morskim na pełnym morzu, aby zapewnić, że działalność człowieka jest zarządzana w celu zapobiegania znaczącym niekorzystnym skutkom, z solidnymi mechanizmami nadzoru i przepisami w celu ustanowienia w pełni chronionych MPA na pełnym morzu".
Według Forum, urzędnicy rządowi, którzy dołączyli do kampanii "Niebiescy Przywódcy", spotkają się i zgromadzą się, aby inne kraje dołączyły do nich na nadchodzącej konwencji w Chinach, a także na Konferencji Oceanicznej ONZ od 27 czerwca do 1 lipca.
Traktat o zmianach klimatu w celu ratowania oceanów nie jest jednak jedynym traktatem w agendzie WEF. Chcą również traktatu w sprawie zmian klimatu w celu rozwiązania problemu zanieczyszczenia tworzywami sztucznymi.
"Czy potrzebujemy globalnego traktatu w celu rozwiązania problemu zanieczyszczenia tworzywami sztucznymi, podobnego do tego dotyczącego zmian klimatu? Działacze i rosnąca liczba rządów i firm twierdzą, że tak. Przed Zgromadzeniem Narodów Zjednoczonych ds. Środowiska, które mogłoby rozpocząć rozmowy na temat paktu na temat tworzyw sztucznych, Światowe Forum Ekonomiczne usłyszało od szeregu ekspertów, dlaczego potrzebujemy traktatu i co może on zawierać" – pisze WEF.
Absolutna lektura obowiązkowa na ten temat:
- Zanieczyszczenie plastikiem: Nie jesteś problemem. Azja jest.
- Badania: 90% plastiku, który trafia do oceanów, pochodzi z Azji i Afryki
- 90% odpadów z tworzyw sztucznych zanieczyszczających oceany Ziemi pochodzi z Azji i Afryki - dlaczego więc ludzie Zachodu są pouczani?
Oczywiście Forum wspiera również próby Światowej Organizacji Zdrowia stworzenia globalnego traktatu pandemicznego, który uzurpuje sobie suwerenność zdrowotną wszystkich 194 państw członkowskich. Można sobie tylko wyobrazić, jak międzynarodowe traktaty dotyczące zmian klimatu mogą wpłynąć na gospodarkę światową i krajową oraz na codzienną działalność ludzi uważanych za mających zbyt duży wpływ na emisję dwutlenku węgla.
Źródło: TheCounterSignal.com
Przetlumaczono przez translator Google
za:https://humansbefree.com/
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz